Perfektní zážitek

V životě jsou okamžiky, které stojí za to prožít naplno. Nesmazatelně je zapsat do paměti a uchovat si jejich neopakovatelnou atmosféru. Některé takové chvíle přicházejí naprosto nečekaně a jejich dosah si často uvědomíme až s určitým odstupem.
Jiné však radostně očekáváme a jejich přípravě věnujeme pečlivou pozornost a přemýšlíme, jak jejich vyznění ještě umocnit.
A pro takové případy si vám dovolujeme nabídnout naše služby...

  • Plánujete váš svatební den, oslavy významné rodinné události či výročí?
  • Připravujete se na důležitou společenskou nebo firemní akci?
  • Chcete strávit příjemné chvíle v kruhu dobrých přátel?

Zvažte, jak do vašich představ zapadá jízda v luxusní limuzíně. My pronájem právě takového jedinečného vozu nabízíme - luxusní limuzínu Daimler DS420. Tento automobil používala sama anglická královna a princezna Diana jezdila ve verzi Double Six. Těchto vozů je v České republice pouze pět.

Tento vůz nabízí kombinaci anglické klasiky a báječného komfortu. Srovnatelným protejškem je pouze vůz Rolls-Royce Phantom VI. Dopřejte si komfort britské aristokracie za bezkonkurenční cenu, která je dostupná skutečně každému.

Nechte se hýčkat a dopřejte si pohodlí stejné jako britská či dánská aristokracie. Užijte si atmosféru svezení v osmi místné limuzíně, obklopeni interiérem provedeným v kombinaci kůže a drahého dřeva. Decentní osvětlení a vestavěný bar podpoří tu pravou atmosféru. Vůz máte k dispozici včetně ochotného řidiče.